Studio Albert Design

Najlepsze rozwiązania dla Twojej firmy

 • Ponad 10 lat doświadczenia

 • Responsywne strony www

 • Sklepy internetowe dla każdego!

 • Ulotki i foldery reklamowe

Sklepy internetowe

Dane rynkowe jednoznacznie potwierdzają, że e-handel (ang. e-commerce) rozwija się w Polsce z miesiąca na miesiąc. Już w 2011 roku jedna trzecia Polaków zamawiała towary i usługi przez Internet! Zdając sobie sprawę z potencjału, jaki niosą ze sobą zakupy internetowe wielu przedsiębiorców decyduje się na otwarcie swojego własnego sklepu internetowego, licząc na to, że w przeciągu paru miesięcy stanie się ważnym punktem odniesienia nie tylko dla swoich klientów ale i dla konkurencji w branży.

DLACZEGO SKLEP INTERNETOWY WŁAŚNIE U NAS?

 • prosty w obsłudze panel CMS, dzięki któremu na bieżąco można zarządzać sklepem
 • zaimplementowane płatności (Przelewy24, transferuj.pl, przelewy bankowe)
 • dostosowanie ważnych z punktu widzenia właściciela sklepu modułów, na przykład najczęściej kupowane produkty, wyszukiwarka
 • niebanalna grafika, która zwróci uwagę każdego odwiedzającego sklep
 • konfiguracja statystki sklepu, dzięki której można śledzić ilość wejść na stronę, najczęściej wyszukiwane frazy, ilość unikalnych odsłon
 • przygotowanie kont internetowych i dostępu do sklepu dla każdej osoby robiącej zakupy w sklepie

Na samym początku przygotowywania nowego sklepu internetowego najważniejsze są dwa czynniki:

 • jaki jest nasz target, czyli innymi słowy do jakich klientów chcielibyśmy dotrzeć
 • jaki zestaw kolorów najczęściej kojarzy się z produktami, które chcemy sprzedawać w Internecie.

Zgodnie ze starym hasłem „nasz klient-nasz pan” przed przystąpieniem do projektowania sklepu musimy dobrze zastanowić się, do kogo nasz sklep ma trafić. Oczywistym jest, że jeśli chcemy sprzedawać deskorolki, to wygląd naszego sklepu musi być dostosowany do osób młodych, prowadzących aktywny tryb życia i będących za pan brat z najnowszymi technologiami. W takim wypadku nie możemy zastosować standardowego layoutu, który często pojawia się w podobnych sklepach internetowych. Trzeba myśleć niestandardowo i przygotować taką stronę startową sklepu, by osoby potencjalnie zainteresowane kupnem deskorolki czuły się w nim dobrze. Podobnie rzecz ma się z kolorystyką sklepu.

Tutaj nie jest wskazane, by skupiać się na kolorach zachowawczych taki jak biały, szary czy jasne odcienie niebieskiego. Zamiast tego należy, podążając za najnowszymi trendami, użyć kolorów ostrych, zdecydowanych, które przyciągną młodych i wysportowanych. Nie do pomyślenia jest również, aby tego typu sklep internetowy istniał bez swojej wersji mobilnej, bo przecież profil typowego klienta takiego sklepu zakłada, że będzie chciał z niego skorzystać również będąc poza domem używając do tego celu smartfona albo tabletu. Naturalnie nie każda osoba pragnąca założyć sklep internetowy jest świadoma uwarunkowań rynku i wymagań, jakie klienci stawiają przed witrynami trudniącymi się e-handlem.

Dlatego właśnie warto jest zwrócić się do Albert Design o pomoc w zaprojektowaniu sklepu o odpowiednim profilu.

Jeśli masz pomysł na swój sklep internetowy – do dzieła!

Wycena

Oferujemy stworzenie sklepu internetowego z profesjonalnym, indywidualnym projektem graficznym wykonanym od podstaw zgodnie z oczekiwaniami Klienta. Realizacja sklepu internetowego obejmuje przygotowanie grafiki, wdrożenie jej do oprogramowania sklepu internetowego oraz instalacje na serwerze. Do każdego projektu sklepu internetowego podchodzimy indywidualnie, dlatego koszt wykonania uzależniony jest od zaawansowania funkcjonalności i zakresu prac. Jeśli jesteś zainteresowany założeniem sklepu online napisz do nas, a w odpowiedzi otrzymasz bezpłatną i niezobowiązującą ofertę.
WYCENA SKLEPU INTERNETOWEGO